Vysokorychlostní internet

Společnost MITRANET.CZ nabízí vysokorychlostní připojení k síti Internet s nadstandardní spolehlivostí, stálým dohledem a garancí ceny (poplatky se u nás nezvyšují).

Klienty připojujeme pomocí technologie:

- Optické sítě
- Kabelového vedení
- Bezdrátové technologie Wi-Fi

Nevíte, kterou  technologii vybrat?

Naši pracovníci jsou připraveni Vám ochotně poradit, která technologie je právě pro Vás a ve Vaší lokalitě ta nejvhodnější.

MITRANET. CZ stále investuje do rozvoje sítě – větší výhody pro VásMITRANET.CZ vynakládá nemalé prostředky do neustálého rozvoje a hi-tech modernizace celé sítě. Díky tomu má náš zákazník jistotu spolehlivého a nejrychlejšího připojení v celém regionu.

Naše společnost působí v oblasti informačních technologií již řadu let a ve svém týmu si vychovala řadu zkušených specialistů a odborníků, kteří rychle reagují na Vaše případné problémy.

Co nabízí společnost MITRANET.CZ navíc ve srovnání s ostatními poskytovateli?


Život se skládá i z drobností.

Kromě hlavních rysů jako je stabilita připojení, rychlost, garance ceny, provádíme i řadu dalších menších služeb navíc, které Vám usnadní život. Pracovníci společnosti MITRANET.CZ, se snaží všem svým zákazníkům vyjít vstříc a pokud potřebujete připojit více počítačů nebo máte notebook, se kterým pracujete na více místech, hledáme takové řešení, abyste měli maximální rychlost pokud možno na celé ploše Vašeho bytu nebo rodinného domu. Navrhujeme komplexní řešení pro Vaše potřeby, což není běžná praxe.

Většina konkurenčních poskytovatelů Vám připojí Váš počítač a to, že se nemůžete připojit s Vaším notebookem v jiné místnosti, je už netrápí.

MITRANET.CZ je připraven vyřešit každý případný problém.


... s námi o krok dál
... s námi o krok dál
HOTLINE +420 777 682 510