Metropolitní optická síť MITRANET.CZ v Lipníku nad Bečvou a v Tovačově

Představení optické sítě


Optická síť MITRANET.CZ představuje vysoce stabilní datovou síť s nejvyššími přenosovými rychlostmi
v regionu, příznivými cenami za poskytované služby a za instalaci uživatelů do této sítě.

Stabilita a kvalita služeb uživatelům je zaručena využíváním kvalitního technického vybavení a vysoce sofistikovaným dohledovým centrem.

Výstavbou první etapy v roce 2009 byla nastartována realizace projektů „Metropolitní síťě Lipník nad Bečvou“ a "Optické sítě Tovačov", jejichž hlavním cílem je poskytnout nejkvalitnější internetové služby co největšímu počtu obyvatel města a to přivedením optické sítě do jejich domovů.

Jednoduše řečeno, optické sítě MITRANET.CZ v Lipníku nad Bečvou a v Tovačově poskytují uživatelům  stabilní připojení, rychlost, příznivou cenu, žádná datová omezení, bonusové služby, kvalitní dohledové centrum, příjemnou a vstřícnou podpora zákazníkům.

Pokrytí optickou sítí - Lipník nad Bečvou


Optická síť MITRANET.CZ je nejrozsáhlejší optickou v sítí na území města Lipníka nad Bečvou. V tomto trendu hodlá společnost MITRANET.CZ, s.r.o. i nadále pokračovat a proto jsou projektovány a připravovány k realizaci další lokace v Lipníku nad Bečvou.

Ke dnešnímu dni jsou optickou sítí společnosti MITRANET.CZ pokryty následující lokace:

Blahoslavova, Boženy Němcové, Bratrská, Dr. Brzobohatého, Hranická, Jezerská, Loučská, Mikoláše Alše, Mistra Jana Husa, Mlýnecká, Nádražní, Na Bečvě, Na Kopečku, Na Zelince, Náměstí Osvobození, Petra Bezruče, Za Parkem, Křižkovského, Losertova, Novosady, Osecká, Palackého, Piaristická, Souhradní, Sídliště Zahradní, Svatopluka Čecha  

Pokrytí optickou sítí v Lipníku nad Bečvou
Optika Lipnik

Pokrytí optickou sítí - Tovačov


Optická síť MITRANET.CZ je jedinou optickou sítí ve městě Tovačově, jejíž rozloha a kvalita se bude i nadále rozšiřovat. Ke dnešnímu dni jsou optickou sítí společnosti MITRANET.CZ pokryty následující lokace:

Nádražní, Podvalí, Široká, Náměstí, Široká, Podzámčí, Zvolenov, Prostějovská, Forchtgottova

Pokrytí optickou sítí v Tovačově
Optika Tovačov

Připojení nových uživatelů


Instalace nových uživatelů v panelových a vícepodlažních domech je zdarma a zahrnuje připojení jednoho počítače v domácnosti do sítě MITRANET.CZ.

V případě připojení více počítačů v domácnosti je uživateli účtována cena za zařízení umožňující připojení více počítačů v domácnosti a extra práce servisních techniků.

Rovněž jsou účtovány nestandardní úkony, kterými jsou např. lištování kabeláže v jednotlivých bytech.

Připojení rodinných domů je naceňováno individuálně a to na základě požadavků zákazníka a na obtížnosti realizace přivedení optického kabelu do objektu.

Připojení stávajících uživatelů


Všichni stávající uživatelé z výše evedených objektů budou automaticky připojeni do optické sítě a bude jim nabídnut přechod na tarify pro optickou síť.

Dohled optické sítě a její technická podpora


MITRANET.CZ, s.r.o. klade velký důraz na dostupnost poskytovaných služeb a jejich kvalitu.

Více než 7 let provozujeme a neustále zdokonalujeme vlastní dohledové a řídící centrum, do kterého se shromaždují veškeré požadavky zákazníků a které je současně servisním dispečinkem pro rychlý a efektivní servis.

Síť MITRANET.CZ je monitorována 24/7/365.

• Nedostupnost služby ze strany poskytovatele je řešena okamžitě
• Servis datových služeb na straně klientů řešíme maximálně do 48 hodin od nahlášení poruchy

HOTLINE +420 777 682 510