O nás

Chodíme do práce rádi


MITRANET.CZ – je společnost, ve které pracuje
16 lidí, kteří v Lipníku nad Bečvou i širokém okolí provádí veškeré služby a servis spojený s výpočetní technikou, Internetem a prodejem této techniky.
 
Hlavní činností společnosti je poskytování INTERNETOVÉHO připojení. Tak, jak se mění svět kolem nás a technický pokrok jde stále dopředu, tak i MITRANET.CZ neustále sleduje současné trendy a investuje do nové high-tech technologie, které využívá. Naše filosofie je poskytnout ty nejkvalitnější služby s přijatelnou cenou, aby si je mohlo dovolit, co nejvíce lidí.
 
MITRANET.CZ považuje své zákazníky za skutečné partnery. Jsou středem naší pozornosti, záleží nám na tom, aby byli s námi spokojeni a cítili se v naší společnosti příjemně.

My, všichni zaměstnanci MITRANETu.CZ, se tak snažíme přispívat ke každodennímu životu mnoha lidí v tomto regionu.

Patrioti Lipníka

 
Oba jednatelé společnosti MITRANET.CZ, Jiří Žáček i Jan Konečný, mají své životy spjaty s Lipníkem, stejně tak jako i většina zaměstnanců. Proto se region Lipenska snažíme podporovat.

Ctíme pravidla


Ctíme pravidla a věříme, že slušnost v současném světě má nejen své místo, ale měla by být automatickou součástí každého jednotlivce.

MITRANET.CZ – to není jen práce


Spolupracujeme a podporujeme dlouhodobě různé sportovní aktivity, kulturu, nevýdělečné sdružení
a spolky.

V tomto roce to bylo například chlapecké basketbalové družstvo v Lipníku, motokáry -  MARANELLO RACING KART ARENA Lipník, skateboardové závody Lipník nad Bečvou, závody koní Mariánov, závody „Kozích dechů Radslavice“.

Tradičně přispíváme na Farní ples, memoriál Mysliveckého sdružení Loučka – střelecký memoriál Miroslava Prokeše.  Přispěli jsme finanční částkou na natočení filmu „Janek a Anežka“.

Janek a Anežka je nový film lipenského rodáka Jonáše Vacka (mladý filmař – režisér, scénárista) na motivy pověsti z hradu Helfštýna "O zelené paní".

Mladému, úspěšnému umělci z našeho regionu jsme přispěli na natočení i jeho dřívějších filmů „Boxer“ a „Paralelní vyprávění“.

Odborné vedení a spolupráce se studenty


Spolupracujeme s SŠE Lipník, kde studentům umožňujeme odbornou praxi v naší  společnosti MITRANET.CZ.  Studenti tak mají možnost si vyzkoušet pod naším odborným vedením věci nové a ověřit si své teoretické znalosti.
HOTLINE +420 777 682 510