Libli


MITRANET.CZ roste

aneb

nesem Vám noviny poslouchejte …

Společnost MITRANET.CZ nadále roste a do našeho regionu přináší a bude přinášet novinky pro své zákazníky i veřejnost.Nesem Vám noviny, poslouchejte …

V příštím roce bude naše společnost ještě modernější a hlavně bude Vám k dispozici i na dalších místech celé Moravy.

Jak to? Proč ta změna?

Společnost se spojila s dalšími lokálními poskytovateli internetu na Moravě, aby společně vytvořili silnou značku s tou nejmodernější technologii velkých hráčů. Přitom si chceme i nadále udržet svou místní, sousedskou přívětivost a dostupnost, jak jste byli dosud u nás zvyklí.

Naše filozofie se nemění, ale v budoucnu budeme fungovat pod novou značkou Libli

Společnosti regionálního a místního charakteru nemají takové rozpočty do rozvíjení svých služeb jako velcí, nadnárodní operátoři. Tuto slabinu chceme odstranit právě spoluprací a provázáním s ostatními vybranými partnery, poskytovateli internetu. Tak vznikla značka Libli.

Libli vyjadřuje LIdskost a BLÍzkost, kterou k vám zákazníkům cítíme

Libli se stává naší součástí a díky této značce k vám budeme moci přivést technologii schopnou zkvalitnit a zrychlit internetové připojení ve vaší lokalitě. Věříme, že místní firma zná svého zákazníka osobně a nejlépe. Jsme v dosahu, a pokud s námi budete potřebovat cokoliv řešit, můžete nás osobně kontaktovat. Stále nás najdete jak v Lipníku, tak v Tovačově, kde vás jako obvykle obslouží naše kolegyně Hela a Lenka.
V příštím roce se rozrosteme i co se týká kolegů techniků. A protože se v Lipníku už do současných prostor na ulici Bratrská nevejdeme, chystáme se během příštího roku přesunout do větších prostor v blízkosti náměstí T.G. Masaryka v Lipníku nad Bečvou.
Chceme pro Vás připravit ještě příjemnější zákaznické zázemí a v blízkosti parkoviště, ať jsme pro Vás co nejdosažitelnější.Sledujte naše maily nebo facebook, budeme Vás průběžně a dostatečně dopředu informovat.

Můžete nás vídat v nových autech značky Libli

Už dnes nás můžete vídat na cestách v autech se značkou Libli, ke které se připojujeme a o které budete více a více slyšet. MITRANET.CZ se stává členem rodiny Libli.

Náš internet v dosahu dalších koutů celé Moravy

Díky spolupráci s ostatními operátory pod značkou Libli Vás tak budeme moci připojit i na jiných místech a v různých městech a obcích Moravy. Například, pokud byste se rozhodli odstěhovat nebo koupit chatu třeba v kraji vína na Jižní Moravě, připojíme vás i tam.

Žijeme tu s vámi a jsme tu pro vás

Pokud Vás napadnou nějaké dotazy, nebojte se nás přímo zeptat. Pokud budeme znát odpověď, rádi odpovíme a můžete se tak usmát a mávnout rukou nad „zaručenými zprávami“, které prý o nás kolují.

Těšíme se nejen na vás, ale také na vzájemnou spolupráci v novém, barevnějším a technologicky vyspělejším kabátě.
Věříme, že si společně budeme moci říct, že to má smysl a že se nám to Libli!


Zdraví Vás
Váš
MITRANET.CZ