Naše KUKI televize vás bude bavit! Získejte bohatou nabídku televizních programů, ze kterých si můžete libovolně vybírat právě ty kanály, které chcete sledovat.
S chytrými funkcemi naší televize získáte svobodu pro lepší trávení volného času – vy sami budete rozhodovat, kdy se na televizi podíváte, co si nahrajete nebo podíváte zpětně.

Všechny funkce jsou součástí každého televizního tarifu.

Výběr kanálů, které chcete sledovat

KUKI televize je jedinou televizí, se kterou si sami vyberete televizní programy, které chcete opravdu sledovat! Neplatí pro KUKI Start.

Možnost vrátit program zpět až o 7 dní

Cestujte s televizí v čase a vyberte si, co chcete sledovat! S naší chytrou televizí vám už nic neuteče. Oblíbené pořady si můžete u některých kanálů pustit až 7 dní po odvysílání. Můžete odjet na víkendový výlet a všichni vaši filmoví a seriáloví hrdinové na vás počkají!

Zastavení běžícího pořadu až na 60 minut

Sledujete napínavou detektivku nebo sportovní přenos a najednou někdo zazvoní? Jedním tlačítkem vašeho ovládání KUKI televize můžete běžící program zastavit až na 60 minut. Udělejte si PAUZU, kdykoliv potřebujete.

Vrácení pořadu na začátek

Nestihli jste začátek vašeho zamilovaného filmu? Zdrželi jste se v práci nebo venku a vrátili jste se několik minut po zahájení pořadu? Využijte možnost cestování v čase s funkcí KUKI Televize: „DÍVAT SE OD ZAČÁTKU“ a už vám opravdu nic neuteče!

Nahrávání pořadů 10 hodin zdarma

Nemůžete se rozhodnout, na který pořad se chcete dívat? Odjíždíte na týden pryč a nechcete přijít o zásadní díly vašeho seriálu či dokumentů? V rámci každého našeho televizního tarifu KUKI Televize máte k dispozici službu Videorekordér s možností 10 hodin záznamů s dobou uložení na 7 dnů. A navíc: nastavení nahrávání můžete i přes internet nebo mobilní aplikaci! Neplatí pro KUKI Start.

Nabídka televize KUKI

Kino

Nevybrali jste si z aktuální nabídky televizních pořadů? S KUKI Televizí můžete objevit vlastní filmový svět! V naší videopůjčovně si vyberete film podle svého gusta kdykoliv jen budete chtít!

Vzdálené ovládání set-top boxu

Ovládejte funkce vaší televize pomocí mobilní aplikace Kuki TV. Nemusíte být doma, abyste změnili nastavení vašeho set-top boxu. Vzpomněli jste si až v práci, že jste chtěli nastavit nahrání nového dílu seriálu? Nevadí, přes aplikaci to můžete kdykoliv napravit. Neplatí pro KUKI Start.

HD set-top box nebo aplikace na chytré TV

Ke každému televiznímu tarifu je k dispozici HD set-top box. Vychutnejte si každý detail v HD rozlišení. Máte chytrou televizi? Sdělte nám přesný typ. K řadě televizorů je k dispozici rovnou aplikace a v tomto případě set-top box nebudete ani potřebovat.

happy_girls